Klima Teknik Servisi

Firmamız dünyanın en çok kullanılan klima markalarına özel servis hizmeti vermektedir.

Profesyonel teknikerler ve ustalarla birlikte Balıkesir klima servisi hizmeti kapsamında, dünyanın en çok kullanılan klima markalarına özel servis hizmeti verilmektedir. Klima özellikleri, arızası ve yedek parça ihtiyaçları analiz edildikten sonra işleme başlanarak, kısa sürede klima onarımı, bakımı ve temizleme işlemleri yerine getirilecektir. Parça değişimi ve temizliği için güvenle iletişim kurabilirsiniz.

Klima Bakım Ve Onarım Hizmetleri

Klima bakım ve onarım hizmetleri kapsamında, tecrübeli ve uzman teknikerlerle birlikte çalışılmaktadır. Bu alanda klimanın markası, özellikleri ve arızası analiz edildikten sonra onarım işlemi yapılır. Onarım hizmetinde klimanın iç kısımları ve boru tesisat sistemleri incelenerek, performans düşüklüğünün nereden kaynaklandığı analiz edilmelidir. Profesyonel ustalarla birlikte yapılmakta olan bu hizmet üzerinden klimanın ömrünün çoğalması aynı zamanda performansının artırılması amaçlanmaktadır.

Klima modelleri düzenli olarak yılda bir kere bakıma alınmalı, iç kanalları ve havalandırma fan kısımlarının temizlenmesi gerekmektedir. Uzun süre bakımsız kalan klimalar hem arızalanır hem de ortama kötü koku yayar. Kötü kokuların engellenmesi ve klimanın performansının artırılması için İstanbul Klima Servisi için iletişime geçebilirsiniz.